Kurumsal

HAKKIMIZDA

VISMA , Türkiye’nin uluslararası alanda kabul gören , dünya genelinde birçok kuruma danışmanlık hizmeti sunan , başta güvenlik olmak üzere   , uluslararası ticaret  , sağlık , teknoloji ve siber güvenlik alanlarında profesyonel hizmetler sağlayan bir şirketler topluluğudur.

VISMA, dünya çapındaki iş modelleri, stratejileri ve planları ile şirket içi katma değer kaynaklarınızı artıracak yüksek vasıflı danışman ekiplerinin bir araya getirilmesi ve yönetilmesinde uzmanlaşmış bir iş geliştirme ve yatırım yönetimi şirketi ve stratejik yönetim danışmanlığı dış kaynak sağlayıcısıdır.

MİSYONUMUZ

Yaptığımız işin kalitesinden, müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefelerinden ödün vermeden çalışmalar yapmak, yaptığımız çalışmaları iç ve diş müşterilerimizle paylaşmak misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Sektörde ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, iç ve diş müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek reel büyüme hızıyla yapılanarak kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.